Witaj Zaloguj się Jesteś nowym klientem Zarejestruj się
Piec CO na pellet i inne – ze sklepu internetowego  Rzetelna firma
Strona główna » Piecyki na pellet i na drewno » Piecyki na drewno » Piecyki na drewno DOVRE VINTAGE
MENU KATEGORII

Piecyki na drewno DOVRE VINTAGE

Piecyki na drewno DOVRE VINTAGE

alt


75 lat tradycji

Początki wkładów i pieców Dovre mają swoje korzenie pośród ciężkich zim w arktycznych regionach Norwegii. Tam od ponad 75 lat, dzień po dniu potwierdzają swoją wyjątkową jakość.Dovre jest obszarem górskim o bardzo surowym klimacie.

Przez lata produkty Dovre zyskały wyjątkową reputację dzięki technologii ogrzewania. Setki tysięcy ludzi już korzysta z przytulnego ciepła i komfortu Dovre w swoich salonach.

altŻeliwo, Dovre wie jak!

Wysokiej jakości żeliwo jest idealnym przewodnikiem ciepła. Jego sztywność i odporność na wysoką temperaturę są najlepszą gwarancją trwałości urządzenia. Odlewnia Dovre jest w tej dziedzinie ekspertem. Zastosowanie najnowocześniejszych procesów produkcji, pozwala na lepsze zachowanie kształtu, a także poprawia wygląd struktury powierzchni.

Seria Vintage

Stylowe wzornictwo i wspaniała panorama ognia czynią z serii Vintage idealny dodatek do Twojego wnętrza! Urządzenia o wyrafi nowanym designie, z nutą stylu retro, są prawdziwym powiewem świeżości w świecie pieców na drewno.

alt

alt

Seria Vintage składa się z 3 pieców w różnych rozmiarach oraz wielu akcesoriów dostępnych do każdego modelu. Piece Vintage występują w kolorze antracytowym lub kolorowym wykończeniu emaliowanym. Podobnie jak inne produkty Dovre, Vintage wykonany jest z najwyższej jakości żeliwa oraz wyposażony w technologię dopalania spalin Dovre, zapewniającą wysoką wydajność przy minimalnym wpływie na środowisko.

alt

Vintage jest dostępny w wersji antracytowej oraz emaliowanej. Rózna kolorystyka czyni piec jeszcze bardziej atrakcyjnym. Nasz ultranowoczeny sysytem emaliowania gwarantuje wysokiej jakości wykończenie. Możesz wybierać spośród wielu kolorów. Pozwala to na dopasowanie pieca do każdego wnętrza.

alt

Vintage - Kluczowe korzyści

alt
  • duże przeszklenie zapewniające świetną panoramę ognia
  • atrakcyjny styl opaty na łagodnych liniach
  • łatwa regulacja spalania
  • wysoka sprawność (84%)
  • wysoka jakość, łatwa obsługa
  • atrakcyjny widok płomieni
  • możliwość podłączenia powietrza z zewnątrz
  • szeroka gama wymiarów, akcesoriów i kolorów

System dopalania spalin

Najnowsza generacja pieców Dovre posiada unikalny system podwójnego spalania. Powietrze pobierane do pieca jest najpierw ogrzewane, a następnie kierowane do komory spalania poprzez specjalną półkę dymową. Wyołuje to wtórne spalanie, które dopala

pozostające gazy. Wynik: większa produkcja ciepła i ekologiczne, przyjazne środowisku spalanie.

Kurtyna powietrzna

System nawiewu w pierwszej kolejności kieruje gazy wtórnego spalania wzdłuż szyby. W rezultacie niespalone gazy oraz sadza trzymane są z dala od szyby, dzięki czemu pozostaje ona dłużej czysta.
 

alt


alt

alt

alt 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Rzetelna firma
Kotły dla gmin
Kotły CO dla gmin
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl