Witaj Zaloguj się Jesteś nowym klientem Zarejestruj się
Piec CO na pellet i inne – ze sklepu internetowego  Rzetelna firma
» Pelet - biomasa
MENU KATEGORII

Pelet - biomasa

 Pelet - biomasa

Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań w zakresie paliw opałowych jest pellet. Występuje w postaci granulaty z trocin drzewnych, a organiczne pochodzenie czyni go także bardzo ekologicznym rozwiązaniem. Charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną, niską zawartością popiołu i bardzo dobrą kalorycznością. Uznawany jest za jedno z najczystszych paliw na świecie, gdyż w wyniku spalania nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla.

W naszej ofercie dostępny jest dobrej jakości pelet od uznanych w branży producentów. To bardzo atrakcyjny zamiennik dla tradycyjnych środków opałowych wykorzystywanych do ogrzewania pomieszczeń. Dodatkowym atutem produktu jest z pewnością wygoda w zakresie użytkowania, bowiem korzystanie z tego materiału opałowego generuje niewielką ilość pyłów. Jest to korzystne dla otoczenia i zmniejsza jego zanieczyszczenie. Sprzedajemy produkty w pojemnych i wydajnych opakowaniach, które są bardzo proste w magazynowaniu i przechowywaniu. Zapewniamy przy tym bardzo korzystne ceny.

Zajmujemy się także dystrybucją wysoce wydajnych pieców na pellet oraz niezwykle praktycznych palników na pellet – zachęcamy do sprawdzenia dokładnych informacji!


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
pellet Stelmet LAVA - 24 palety - worki po 15kg

pellet Stelmet LAVA - 24 palety - worki po 15kg

Zapytaj o cenę
LAVA Pellet Pellet (pelet) - nowoczesna, ekologiczna alternatywa tradycyjnych paliw stosowanych do ogrzewania domów mieszkalnych, pomieszczeń, zakładów produkcyjnych (piekarnie, cukiernie). Pellet z powodzeniem zastepuje; koks, węgiel i miał węglowy,…
pellet Stelmet OLIMP - 24 palety - worki po 15kg

pellet Stelmet OLIMP - 24 palety - worki po 15kg

Zapytaj o cenę
OLIMP Pellet Pellet (pelet) - nowoczesna, ekologiczna alternatywa tradycyjnych paliw stosowanych do ogrzewania domów mieszkalnych, pomieszczeń, zakładów produkcyjnych (piekarnie, cukiernie). Pellet z powodzeniem zastepuje; koks, węgiel i miał węglowy,…

Rzetelna firma
Kotły dla gmin
Kotły CO dla gmin
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl