Witaj Zaloguj się Jesteś nowym klientem Zarejestruj się
Piec CO na pellet i inne – ze sklepu internetowego  Rzetelna firma
Strona główna » Palniki na pelet » Palniki na pellet - ECO-PALNIK SKIEPKO - od 16kW do 500kW » Palniki na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15-40kW » Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15kW
MENU KATEGORII
Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15kWPalnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15kW
Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15kWPalnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15kW

Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 15kW

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

VAT
23% standard
23% standard
8% na cele mieszkaniowe - 660,00 zł
8% na cele mieszkaniowe - 660,00 zł

Cena: 5 412,00 zł

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Wymiary
 • Do pobrania (1)
 • Recenzje produktu (0)
Palnik ECO-PALNIK VIP 15kW

Pierwszy, bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik na pellet nowej generacji ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem - do kotłów CO i procesów technologicznych, dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i agro-pelletów.

W modelu VIP zastosowano innowacyjne systemy:

 • CCS – Complete Combustion System - system pełnego spalania – z systemem dystrybucji powietrza i dopalania gazów.
 • TCS – Total Cleaning System - system całkowitego czyszczenia - urządzenie czyści się systematycznie w czasie pracy i całkowicie na koniec cyklu palenia.
 • ERS – Easy Review System - system łatwej rewizji - łatwy sposób kontroli stanu rusztu bez użycia narzędzi – zespół ruchomego rusztu palnika wersji VIP wyjmuje się do kontroli i czyszczenia bez otwierania kotła. Ruszt umieszczony jest w specjalnie zaprojektowanej szufladzie – rozwiązanie chronione w Urzędzie Patentowym RP.
 • ASS – Automatic Security System – system bezpieczeństwa na drodze podawania paliwa - automatyczna klapa przeciwpożarowa nie wymagająca regulacji – to nowatorskie rozwiązanie chronione w Urzędzie Patentowym RP.


Główną zaletą całej serii VIP jest ulepszony sposób automatycznego czyszczenia palnika.
 

 • Palniki wyposażone są w zespół ruchomego rusztu, który wykonując ruchy posuwisto-zwrotne w zaprogramowanych interwałach czasowych, pozwala na utrzymanie niezmiennych warunków spalania w czasie całej pracy.
 • Pozwoliło to na praktyczną bezobsługowość urządzenia sięgającą nawet kilku miesięcy, w zależności od jakości stosowanego paliwa.
 • Konstrukcja palnika, z wyjmowanym zespołem ruchomego rusztu w postaci szuflady, pozwala na pełną dowolność zabudowy palnika -zarówno w drzwiczkach kotła jak i w korpusie pieca.
 • Palnik pozwala na spalanie wszystkich rodzajów sypkiej i granulowanej biomasy niezależnie od jej jakości, w tym pellet przemysłowy i pellet ze słomy.


Moc palnika:15kW

Rodzaj paliwa:

altalt
         PELETBIOMASA


 

alt


 
Średnia ocena (0/5):
Średnia ocena 0/5
(głosów 0)
Pozostałe produkty z kategorii
Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 40kW

Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 40kW

6 765,00 zł
Palnik ECO-PALNIK VIP 40kW Pierwszy, bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik na pellet nowej generacji ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem - do kotłów CO i procesów technologicznych, dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i…
Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 30kW

Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 30kW

6 150,00 zł
Palnik ECO-PALNIK VIP 30kW Pierwszy, bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik na pellet nowej generacji ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem - do kotłów CO i procesów technologicznych, dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i…
Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 20kW

Palnik na pellet ze słomy ECO-PALNIK VIP 20kW

5 535,00 zł
Palnik ECO-PALNIK VIP 20kW Pierwszy, bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik na pellet nowej generacji ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem - do kotłów CO i procesów technologicznych, dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i…
Rzetelna firma
Kotły dla gmin
Kotły CO dla gmin
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl