Witaj Zaloguj się Jesteś nowym klientem Zarejestruj się
Piec CO na pellet i inne – ze sklepu internetowego  Rzetelna firma
Strona główna » Działalność charytatywna i edukacyjna
MENU KATEGORII

Działalność charytatywna i edukacyjna

Firma 499 czynnie uczestniczy w wielu akcjach dobroczynnych realizowanych przez firmy oraz instytucje z naszego regionu. Poniżej zamieszczone zostały informacje na temat niektórych z nich. 
 

Wsparcie finansowe Zespołu Recykliści z Gimnazjum nr 1 w Rybniku.

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. A Mickiewicza w Rybniku biorą udział w konkursie „Drugie życie Elektrośmieci” organizowanym przez Europejską Platformę Recyklingu (szczegóły www.eprpolska.pl). 12 listopada rozpoczął się III etap konkursu, który będzie zwieńczeniem kilku miesięcznej pracy zespołu. Główne zadanie tego etapu polega na zorganizowaniu, rozpropagowaniu i przeprowadzeniu zbiorki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE). W ramach realizacji tego zadania nasz zespół musi przygotować plakaty informacyjne dotyczące zasad zbiórki zużytego sprzętu w naszym mieście oraz najbliższych punktów odbioru ZSEE.

Firma 499 zasponsorowała zakup materiałów potrzebnych do wykonania plakatów oraz koszty związane z ich wydrukowaniem. Relacja z konkursu wkrótce.


Zakup drewna na budy dla Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Rybniku.

Firma 499 ma na uwadze dobro bezdomych zwierząt. Z tego powodu w listopadzie 2009 roku postanowiliśmy przyczynić się do wsparcia piesków i kotków. Zakupiliśmy drewno do budowy bud w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Rybniku.

Właściciele firmy 499 sami zaadoptowali dwa pieski ze schroniska w Rybniku. Przejdź na stronę Schroniska


PUNIA I GUFI

Relacja z budowy wkrótce.


Mikołajki dla dzieci z Domu Dziecka w Rybniku.

Firma 499 spełniła życzenia kilkunastu dzieci z Dzomu Dziecka w Rybniku. Dzieci w liście do Świętego Mikołaja napisały, że chciałby otrzymać szaliki klubowe oraz piłkę klubu piłkarskiego Górnik Zabrze. Nasza firma zakupiła szaliki oraz piłkę klubową. Dodatkowo w porozumieniu z klubem piłkarskim zorganizowaliśmy karty piłkarzy z autografami, klubowe plany lekcji i inne gadżety. Zobacz relację z Akcji Mikołajkowej


 


Przejdź do strony głównej
Rzetelna firma
Kotły dla gmin
Kotły CO dla gmin
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl