Witaj Zaloguj się Jesteś nowym klientem Zarejestruj się
Piec CO na pellet i inne – ze sklepu internetowego  Rzetelna firma
» Kotły na ekogroszek
MENU KATEGORII

Kotły na ekogroszek

Celem naszej firmy jest zaopatrywanie Klientów w najbardziej wydajne i funkcjonalne kotły na ekogroszek, będące dzisiaj doskonałym sposobem ogrzewania domów. W skład naszej oferty wchodzą urządzenia renomowanych producentów, które nie mają sobie równych pod względem wydajności oraz efektywności energetycznej. Bardzo istotną zaletą, dzięki której na rozwiązania tego typu decyduje się coraz większa liczba Klientów jest fakt, że są one w pełni ekologiczne, ponieważ użyty w nich ekogroszek zawiera bardzo niewielkie ilości siarki i popiołu, dzięki czemu kwalifikowany jest przez polskie i europejskie normy jako paliwo ekologiczne.

 

Kotły na ekogroszek – najważniejsze zalety

Kotły na ekogroszek renomowanych producentów, które wybraliśmy do naszego asortymentu, to sposób na łatwe ogrzanie domu oraz duża energooszczędność. Ogrzewanie tego typu jest bowiem tańsze niż w przypadku stosowaniu gazu czy oleju, a nowoczesne konstrukcje pozwalają uzyskać doskonałe osiągi. Polecamy Państwu rozwiązania z podajnikiem lub bez, które są bardzo łatwe w obsłudze, bowiem wystarczy raz na jakiś czas napełnić je odpowiednią ilością paliwa. Spalanie odbywa się w nich w sposób ciągły, a bardzo zróżnicowane parametry pozwalają każdemu użytkownikowi wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb.

 

Sprzedajemy kotły na ekogroszek produkowane przez renomowane polskie i zagraniczne firmy, w tym kotły Metal-Fach, kotły R-ECO czy kotły EKOGREŃ. Są to producenci znani z inwestowania w nowoczesne technologie oraz trwałe komponenty. Wszystkie dostępne u nas urządzenia cechują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości wykonania – w razie problemów z wyborem rozwiązania, zachęcamy do kontaktu.

 

Przykładowa oferta


Model kotłaMoc kotłowni w kWSprawność spalaniaPaliwo
RECO automat12 - 24,6do 85 %eko-groszek, drewno, węgiel
GREŃ EG-DUO MULTI1585,6% - 87,6%drewno, eko groszek, miał węglowy, pellet, owies
RECO automat18 - 36,2do 85 %eko-groszek, drewno, węgiel
METAL-FACH SOKÓŁ SEG14powyżej 90%eko groszek, miał węglowy, pellet
RECO automat27 - 53,6do 85 %eko-groszek, drewno, węgiel
METAL-FACH SOKÓŁ SEG17powyżej 90%eko groszek, miał węglowy, pellet
Pełna oferta kotłów na eko-groszek
Przejdź do strony głównej
Rzetelna firma
Kotły dla gmin
Kotły CO dla gmin
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl